X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Mobil Sohbet 14 Şubat Sevgililer Gününde: Tanitimi V1 ilk Versiyonu

AnasayfaHaberiniz Olsun.Mobil Sohbet 14 Şubat Sevgililer Gününde: Tani...

TalkyRooms Mobil Sesli Sohbet Paneli v1

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak isteyenler için hazırlanmış olan mobil sesli chat 14 Şubat sevgililer gününde satışa sunulacaktır.

İnternet üzerinden sesli sohbet etmek isteyenler için hazırlanmış olan panel node.js ile kodlanmıştır. Bu sayede mobil uyumlu olarak kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. 14 Şubat sevgililer gününde satışı başlayacak olan panel %50 indirim ile piyasaya sunulacaktır.

Çalışmaların aralıksız şekilde devam ettiği TalkyRooms özellikle yerli uygulama olması sayesinde kullanıcılar için eşsiz bir deneyim sunacak. Diğer uygulamaları oranda yabancı değil yerli üretim olması ile da dikkat çekmektedir. Uygulama için tablet üzerinden giriş imkanı da sağlayacak. Telefon veya tablet üzerinden kullanmak isteyenler için iOS ve android uygulaması olacak.

Mobil Sesli Chat

iOS ya da Android kullanmakta olanlar uygulamayı indirerek istedikleri her an mobil sesli chat yapma imkanı elde edebilirler. Sesli sohbet etmek isteyenler için devir artık mobil chat sistemlerinde… Aralıksız şekilde güvenli ortamlarda sohbet etmek isteyenler için geliştirilmiş olan uygulama istediğiniz gibi avantaj elde edebileceğiniz seçenek sunacak.

Normal sesli chat sitelerinde bulunan activex yükleme eklentisi hazırlanmış olan bu uygulama da bulunmamaktadır. Bu sayede tüm tarayıcılar üzerinden kullanımı sağlanmaktadır. Siteler tarafından sunulan activex yükleme eklentisi olmadan kesintisiz sohbet etmek isteyenler için bütün tarayıcılar üzerinden kullanımı sağlanacaktır.

Yerli Mobil Sesli Chat Uygulaması

14 Şubat sevgililer gününde satışa sunulacak olan uygulama %50 indirim ile özellikle kullanıcıların uygun fiyat seçeneği üzerinden satın alma işlemi yapmasını sağlayacaktır. Akıllı telefon kullanıcıları uygulama sayesinde internet üzerinden sohbet etme fırsatı elde edebilirler. Uygulamayı kullanmak isteyenler satışa sunulduktan sonra yapacakları işlemlerin ardından diledikleri gibi telefon veya tablet üzerinden erişim sağlayabilirler.

Yerli yapım olan TalkyRooms sesli chat uygulaması kullanıcıların tamamen güvenli bir şekilde sohbet etmesi için hazırlanmaktadır. Geliştirme çalışmaları son hızla devam ederken uygulamayı kullanmak isteyenler telefon veya tablet üzerinden uygulama ile sohbet etme imkanına sahip olabilecekler. Mobil chat sistemi tamamen yenilikçi yaklaşım ile hazırlanmaktadır. Sevgililer gününü yalnız geçirmek istemeyenler için yakında hizmete girecektir.

indirim Kuponlarını nasıl alırım?

  1. web sitemize üye olup indirim kuponu otomatik gönderilmektedir E-Mail Adresinize
  2. Facebook.com/TalkyRooms, Twitter.com/TalkyRooms, Instagram.com/TalkyRooms Sosyal sitelerde paylaşılacaktır takip edenler anında kuponu alıp indirimden faydalana bilirler. 
  3. Her küpün bir kez kullanıla bilinir ve 1 hafta içinde

Top