X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Yeni Yıl Kampanyası! Yıllık Alımlarda %40 İndirim!

AnasayfaHaberiniz Olsun.Yeni Yıl Kampanyası! Yıllık Alımlarda %40 İndi...

2019’a girerken her insanın TalkyRooms Hosting kalitesi ile tanışabilmesi için, yepyeni bir kampanya ile burdayiz.

Web Hosting, Reseller hosting hizmetleri, senelik alımlarda %40 indirimli! Üstelik stok sınırı yoktur. Son gün: 15.01.2019

İndirimden yararlanabilmeniz için kullanmanız gereken indirim kodu:  P9QAI9

NOT: Ödemeler PayPal da gecerlidir, avrupadan satin alacak kisiler icin

indirimli hizmetler

Ekonomik Hosting:  https://www.talkyrooms.com//kategori/hosting/ekonomik-ssd-hosting

Profesyonel Hosting: https://www.talkyrooms.com/kategori/hosting/profesyonel-ssd-hosting

Bayi Reseller: https://www.talkyrooms.com/kategori/hosting/bayi-reseller-hosting

Mevcut müşterilerimizi de unutmadık!
Yukarıdaki kampanya kapsamında olan mevcut hizmetinizi senelik olarak yenilediğiniz taktirde, %40 indirim ile yenileyebilirsiniz. İndirimli olarak hizmet yenilemek için destek bildirimi açmanızı rica ederiz.


Önemli Not: Kampanya planlamaları ve ayrılan bütçeler, kampanya kapsamı içinde geçerli olduğundan daha önce alınmış hizmetler ve daha önce yapılmış yenilemeler için indirim uygulanarak iade sağlanması mümkün olmamaktadır. Bu mevzuda yapılacak geri dönüşler siz değerli müşterilerimizi reddederek üzmemize yol açmaktadır. Kampanya yalnız şu andan itibaren 10.01.2019 evveliyatına kadar geçerlidir.

yeni yil kampanyasiWeb Hosting Hizmetleri

Kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdürmekte olan site hazırlanmış olan hosting paketleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun şekilde tercih yapmasını sağlamaktadır.

Tamamen güvenilir hizmet almak isteyenler yeni yıl kampanyası için site üzerinden yapacakları incelemeler sırasında ayrıntılı bilgi alabilirler. Özel olarak hazırlanmış olan kampanyalar daha iyi koşullarda faaliyet göstermek isteyenlerin en iyi şekilde hizmet almasını sağlamaktadır.

Yeni yıl için özel olarak düzenlenmiş olan kampanyalar dahilinde yer alan hizmetler ile talepleriniz karşılanmaktadır. Web sitelerinde ihtiyaç duyduğunuz gibi hosting hizmeti almanız için gerekli bütün işlemler alanında uzman olan ekip tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz olarak gerçekleştirilen taşıma işlemleriyle kısa sürede sonuç almanız için uzman kadro itinalı olarak çalışma yapılmasını sağlamaktadır.

Yıllık İndirimli Hosting Hizmeti

Web siteniz için yıllık hosting hizmeti almak istemeniz durumunda site üzerinden yapacağınız talepler ile belirlenmiş olan en uygun fiyat seçenekleri üzerinden hizmet alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile hizmet almak isteyenler yıllık hosting ya da resel alımlarda yüzde 40 indirim fırsatlarından yararlanmak için site üzerinden iletişime  geçerek taleplerini iletebilirler.

Her bütçeye hitap edecek fiyatlar ile tam donanımlı hizmet alınması sağlanmaktadır. Full performans ile kullanacağınız hosting paketleri ile daha hızlı ve kaliteli kullanım olanağı elde etmeniz sağlanmaktadır. Yıllık olarak hazırlanmış olan paketlerdeki indirim fırsatları daha uygun bütçe ile hizmet alınmasını sağlamaktadır. Satın alma işlemlerinin yapılmasının ardından kısa sürede uzman ekip gerekli işlemleri yaparak istediğiniz alanda en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır.

Ekonomik Hosting Paketleri Fiyatları

Ekonomik, profesyonel ya da reseller olarak hazırlanmış olan hosting paketleri arasından seçim yapmak isteyenler detaylı şekilde hazırlanmış olan içerikleri inceleyerek tercihlerini yapabilirler. Site üzerinden işlem yapmak isteyenler detaylı bilgi almak ya da yaşanan problemlerde destek hizmeti almak isteyenler 7/24 kesintisiz destek hizmetinden yararlanabilirler.

Özel olarak hazırlanmış olan web hosting paketleri içerik bakımında değişmektedir. Paketlerin içeriklerine göre belirlenen fiyat seçenekleriyle satış yapılmaktadır. Hosting ve reseller hizmetiyle ekonomik fiyatlar üzerinden hizmet almak isteyenler için geliştirilen çalışmalar ile talepler karşılanmaktadır.


Top