X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

AnasayfaHizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Tanımlar:

Türkiye Cumhuriyeti yasaları dahilinde hizmet veren, resmî gazetede yayınlanmış ve internetten üzerinden e-ticaret hizmetlerini sürdüren ve gerekli veri tabanına ve araçlara sahip olan internet sitesi ve yasal temsilcileri.  

Müşteri:

İnternet üzerinden belirlenmiş olan bilgileri girerek kayıt işlemi yaptıracak olanlar, Üyelik, Hizmet ve Gizlilik sözleşmelerini okuyarak onaylayan gerçek ya da tüzel kişiler, internet kullanıcıları.

İlk olarak Türkiye Cumhuriyeti yasaları başta olmak üzere yaşamakta olduğu ülkenin kanunlarına ve nizamlarına göre sitemiz üzerinden işlem yapanlar, yapılan bütün işlemlerin maddi, manevi, hukuki, ticari, adli, ahlaki ve vicdani sorumluluklarını üstlenmektedir. Gizlilik sözleşmesinde geçmekte olan hususlar kapsamında yapılan işlemlerin tamamı şirketimiz tarafından ilgili kanunlar ve yasal süreçler çerçevesinde kayıt altına alındığını bilerek, farkında olarak, aklıselim bir şekilde karar vererek yetki sahibi olan internet kullanıcıları.

Hizmetler:

Şirketimiz tarafından sunulan ücretli ve ücretsiz servisleri ifade etmektedir.

Ücretli: sitemiz üyelerine sunulmakta olan çeşitli hizmetlerin yanı sıra üstün özellikler için destek vermek adına ücretli olan hizmetleri kapsamaktadır.

Ücretsiz: sitemiz tarafından sunulan ve aynı zamanda çeşitli kısıtlı özellikler içermekte olan tamamen ücretsiz hizmetleri kapsamaktadır.

Taraflar:

Şirketimiz ile sitemizde üyesi olan tüzel ya da gerçek kişiler arasında şirketimize ait olan internet sitesi kullanıcılarımız, internet sitemiz üzerinden hizmet satın alan ya da kiralayanlar için belirlenmiş olan madde ve koşullarla imza altına alınmış kabul edilmektedir.

Taraflar, İşbu sözleşmesinde yazılı olan bilgilerin doğruluğunu kabul ve beyan ettikleri gibi aynı zamanda İşbu sözleşmesinin yasal olarak geçerli olduğunu kabul eden, sözleşme metninin tamamını okuyarak anladıkları ve kendi istekleriyle kabul ettiklerini beyan etmektedir.

Konusu:

İşbu sözleşmesi kapsamında müşteriler sitemiz üzerinden yaptıkları işlemlerde, gönderdikleri siparişlerde ya da mesajlarda kayıt yaptırırken vermiş oldukları bilgileri üzerinden yapmaya veya yapmamaya izin vermiş oldukları bölümleri, tercihleri doğrultusunda şirketimize ödeyecekleri ücretleri düzenleyecektir.

Üyelik bilgileri, kullanıcılar tarafından sitemize üye olurken kendisi tarafından verilmiş olan bilgilerdir. Yapılacak işlemlerde bu bilgiler baz alınacağı için müşterilerin bu bilgileri eksiksiz ve hatasız bir şekilde tahrip etmiş olması gerekir. Yanlış ya da eksik bilgi girilmesi doğrultusunda oluşacak olan olumsuz durumlardan şirketimiz sorumlu değildir.

Sorumluluklar:

Şirketimizin Sorumlulukları:

Şirketimiz müşteriler tarafından yapılan talepler doğrultusunda alınan siparişlerle hizmet sağlayacaktır. Siparişin kabul edildiğini gösteren mesaj ile şirketimiz, siparişiniz ile ilgili olan ücreti tahsil ettiğini kabul ederek belirtilen hizmetleri İşbu sözleşmesi kapsamında vereceğini taahhüt etmektedir.

Ödeme şekli, siparişlerde KDV farkları çıkartılarak toplam olarak belirtilmiş olan miktar üzerinden müşterinin aylık ya da yıllık olarak yapmış olduğu tercihler doğrultusunda gereken ücret şirketimiz tarafından tüm iletişim yollarıyla bildirilecektir.

Şirketimiz müşteriler tarafından verilmiş olan siparişlerde ve ödemelerde sorunsuz olarak gerçekleştirilecek olan sunucuyu ilgili olan firmalardan kiralayacaktır. Kiralanan sunucu müşterilerin kendi web sitelerine aktarılabilecektir. Sunucuların iptali ya da ödemenin iade edilmesi söz konusu olmamaktadır.

Müşteri Sorumlulukları

Şirketimiz tarafından müşterilere tahsis edilmiş olan hesaplar, hizmetler ve şifreler için gerekli sorumluluğun tamamı müşterilerin sorumluluğundadır.

Müşterileri almış oldukları hizmetler dahilinde şirketimiz tarafından beyan ve uyarılara uyacağını taahhüt etmektedir.

Müşteriler, ücretli ya da ücretsiz olarak almış oldukları hizmetlerde kendilerine sınırlı ya da sınırsız olarak verilen hizmetlerden üçüncü kişilere dağıtım ya da satım yapamazlar.

Hizmetler 

 • Sohbet yazılımı,
 • Yedekleme,
 • Hosting trafik,
 • VPS/VDS sunucu,
 • SSL sertifikası,
 • Sohbet yazılımı barındırma, saldırı koruma,
 • Alan adı için giriş sayfası barındırma,
 • Mobil uygulama,
 • Teknik destek,
 • Facebook uygulama,
 • Müşteri yönetim paneli,
 • E-posta gönderme-alma hizmeti.

Top