X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Şirketimize ait gizlilik sözleşmesi metnini ve politikasını içermektedir.

Web sitemiz üzerinden ziyaret etmeniz ya da web sitemiz aracılığı ile sunmuş olduğumuz hizmetlerden yararlanmanız halinde sizlere ve talep etmiş olduğunuz hizmetlere ilişkin olarak elde edilmiş olan bilgilerin nasıl kullanılacağını ve korunacağını İşbu gizlilik politikası ve üyelik sözleşmesinde belirtilen şartlar dahilindedir. Web sitemizi ziyaret etmeniz ya da sitemiz vasıtasıyla gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerden yararlanmanız halinde işbu gizlilik politikasında belirtilmiş olan şartları kabul etmektesiniz.

Bilgilerin Kullanımı ve Korunması:

Şirketimizin web sitesi üzerinden gerçekleştirilen hizmetlerde müşterilere daha iyi şekilde hizmet verebilmek adına anonim bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır. Sizleri tanımamız, aynı zamanda sizleri korumamız ve kendi güvenliğimizi sağlayabilmemiz için kullanmış olduğumuz tarayıcı teknolojisiyle izniniz dahilinde, özel olmayan bilgileri belirli süre ile hıfz etmekteyiz.

IP adresiniz 5651 sayılı internet yasası kapsamında alınmaktadır. IP adresi daha sonrasında başkaları tarafından da kullanılabilir. Gerçek anlamda özel bir bilgi sayılmamaktadır.

Tarayıcı üstü bilgileri her girişinizde siteye teknik olarak iletmiş olduğunuz bilgileri. İlgi çekmeyen, özel olmayan ve aynı zamanda manasız teknik bilgileri içermektedir.

Çerezler sitemizi daha öncesinde ziyaret edip etmediğinizi anlamak amacıyla yararlanılan teknolojik bir yetkidir. Kullanıcı girişi yapılması durumunda isteseniz de istemeseniz de siteler ile bu bilgiyi paylaşmaktasınız. Özel bir bilgi değildir.

Kullanıcılar tarafından alınmış olan kişisel bilgiler istatistik verilerin, dönemsel kampanya çalışmalarının, müşteri profillerine yönelik yapılacak olan promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, e-bülten çalışmalarında, istenmeyen e postaların iletilmemesi için yapılacak olan çalışmalarda kullanılabilir.

Sitemizin adı altında varlık göstermekte olan diğer sitelerin, iletişim ya da üyelik formlarının toplamış oldukları bilgileri üyenin haberi olmadan ya da aksi bir talimat durumu söz konusu olmadan üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmamakta ve aynı zamanda satmamaktadır.

Kişisel bilgiler resmi makamlarca usulü dairesi tarafından talep edilmesi halinde yürürlükte belirlenmiş olan mevzuat eğitimleri gereğince yalnızca resmi makamlara açıklanmaktadır.

Müşterilerin sisteme giriş yapabilmesi için belirlenmiş olan bilgilere yalnızca müşteriler ulaşabilmek ve verilen bu bilgiler sadece müşteri tarafından değiştirilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ya da değiştirmesi mümkün olmamaktadır.

Ödeme işlemleri için istenilen kredi kartı bilgileri siteden alışveriş yapacak olan müşterilerin güvenliğini üst düzeyde tutmak için 3D secure uygulamasıyla alınmaktadır. Bu sayede gerekli işlemler sitemiz ve banka arasında gerçekleştirilmektedir. Oluşturulmuş olan bu güvenlik sistemine rağmen oluşabilecek güvenlik sorunları karşısında garanti verememektedir.

İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerde güvenlik önlemlerinin alınmasına rağmen yetkili olmayan kişiler tarafından alırım kullanılması söz konusu olabilir. Bu kullanım karşısında doğacak olan zarar şirketimiz ve şirketimiz adı altında varlık göstermekte olan web sitelerinin sorumluluğunda değildir.

Müşterilerden toplamış olan genel bilgiler kullanıma açık olmayan tamamen güvenli bir ortamda saklanmaktadır.

Şirketimiz tarafından alınan güvenlik önlemlerine karşın sisteme yapılacak olan siber saldırılar durumunda gizli bilgilerin zarar görmesi ya da üçüncü kişilerin eline geçmesi halinde web sitemiz ve şirketimiz bu durum karşısında sorumlu olmayacaktır.

Farklı Web Site Bağlantıları Hakkında

Şirketimiz ve şirketimiz adı altında varlık göstermekte olan diğer web siteleri ya da web sitesindeki bağlantılar ile ulaşacağınız üçüncü kişiler tarafından faaliyet göstermekte olan web sitelerindeki dizideki geliri hakkında garanti verilmemektedir.

Genel Bilgilendirme

Şirketimiz https protokolünü kullanmaktadır. Teknik alt yapı bakımından bir bankanın kullanmakta olduğu internet sitesi ile aynı eşitlikte güvenliğe sahiptir.

Şirketimiz güvenlik konusunda fazlasıyla titiz hareket ederek güvenlik uzmanlarımız tarafından gerekli kontrollerin yapılmasıyla geliştirilmiş kapsamda hizmet vermektedir.

Kullanıcıların belirlemiş olduğumuz kişiye özeldir ve başka üyeler tarafından kullanılamaz.


Top